Twijfel je over de kleur?

Ontdek thuis de perfecte match met jouw interieur!

Beschrijving

Ontdek de speelse charme van onze organisch gevormde eikenhouten eettafel! Dit model heeft een tafelblad van 3 cm massief eiken, afgewerkt met een verfijnde facetrand van 45 graden naar binnen. Perfect voor wie eens iets anders wil dan het traditionele ovaal.

Het middenonderstel zorgt ervoor dat je optimaal gebruikmaakt van de ruimte rondom de tafel, ideaal voor gezellige bijeenkomsten. Je kunt kiezen uit maar liefst 8 verschillende behandelingen, van de natuurlijke uitstraling van onbehandeld eikenhout tot de verfijning van een Skylt matte lak, zoals afgebeeld. Vergeet niet dat een onbehandeld blad altijd een behandeling nodig heeft voordat het in gebruik wordt genomen.

De standaardhoogte van de tafel is 76 cm. Heb je speciale wensen? Stuur een e-mail naar info@mistertafel.nl.

Kom langs in onze showroom in Zoetermeer voor meer inspiratie. Heb je vragen? Bekijk onze veelgestelde vragen of ontdek hoe je je eigen tafel kunt samenstellen. Voor direct contact, gebruik de WhatsApp-knop op onze site.

Vergeet niet dat alle foto’s auteursrechtelijk beschermd zijn en dat prijzen onder voorbehoud zijn. Voeg een speelse twist toe aan je interieur met deze prachtige organische tafel!

 

Specificaties

Materiaal

Eiken

Vorm

Kiezel type A, Kiezel type B

Afmetingen

180x100cm, 200x110cm, 200x120cm, 220x115cm, 220x125cm, 240x130cm, 260x135cm, 280x140cm, 300x145cm

Blad dikte

3 CM, 4 CM

Hoogte

74cm, 75cm, 76cm (standaard), 77cm, 78cm

Randafwerking

Recht, Facet, Gebold, Facet inversed

Behandeling

Onbehandeld, Skylt onzichtbare matte lak, Cloudy white, Bridge, Bridge grey, Walnut, Chocolate, Dark smoke intense, Zwart

Afwerking

Nieuw eiken (standaard), Geleefd eiken, Verfijnd eiken

Borstelen

Glad, Geborsteld

Onderstel

Kolompoot

Kleur onderstel

Mat zwart, Mat wit, Standaard afwerking (staal kleurig antraciet), Anodic brown, Brass gold, Pearl white, Sand

Montage

Ja, Nee

Afmetingen

180x100cm type A, 180x100cm type B, 200x110cm type A, 200x110cm type B, 200x120cm type A, 200x120cm type B, 220x115cm type A, 220x115cm type B, 220x125cm type A, 220x125cm type B, 240x130cm type A, 240x130cm type B

Behandeling

Onbehandeld, Skylt onzichtbare matte lak, Cloudy white, Bridge, Bridge grey, Walnut, Chocolate, Dark smoke intense, Zwart

Kleur onderstel

Mat zwart, Anodic brown

Montage

Ja, Nee

    Eettafel kiezelvormig met kolompoot

    Kiezel eiken tafelblad 3cm massief met facet rand - basisproduct

    Behandeling voor eettafels

    Kolompoot

    Montage

    Opties aanpassen

    Beschikbaar via nabestelling

    Op voorraad - Levering binnen 2-4 weken

    Bezoek onze showroom in Zoetermeer

    Betaal 50% vooraf en het restant bij aflevering

    Veelgestelde vragen

    De bezorging voeren wij uit met een interieur transporteur genaamd Runner koeriers, zij voeren de (eventuele) montage uit op locatie zelf. Je bent zelf wel verantwoordelijk of de tafel naar binnen past zonder gebruik van verhuislift en in geval van een appartement dat deze in de lift past. Moeten zij met de trap omhoog naar de woning horen we dit graag op voorhand.

    De bezorgdatum sturen zij per mail. Kan je een bezorgdag niet? Reageer dan gelijk op hun mail of mail ze zelf naar info@runner.nl bellen is ook mogelijk op: 072-5404244

    De rest betaling link krijgt u van ons zodra de eettafel mee is met transport. De link is een betaallink, mocht u dat niet fijn vinden kan het via een bankoverboeking. Onze bankgegevens zijn: T.A.V. Mos Trading, bankrekening: NL05ABNA0248860178 met als betalingskenmerk uw bestelnummer.

    Bij ons kunt u kiezen uit verschillende kleuren afwerking met een matte lakafwerking. 
    Standaard vullen we de knoesten en schuren we de bladen vlak. Kies je voor de afwerking: geleefd eiken, dan is het blad ruw en met open knoesten.

    Schoonmaak
    Schoonmaken is door de laklaag eenvoudig, dit alleen met een lichtvochtige doek i.c.m. groene zeep. Geen bijtende middelen gebruiken om beschadiging van de laklaag te voorkomen.

    Onderhoud tafel
    Vermijd in de eerste week zware objecten op de tafel, zoals fruitschalen of vazen, en voorkom gedurende 3 dagen elk contact met water. Indien u een kleed op de tafel gebruikt, verwijder dit dan wanneer de tafel niet in gebruik is. Na deze 3 dagen kunt u de tafel schoonmaken met een licht vochtige doek, eventueel met wat groene zeep. Bij het morsen van vloeistoffen zoals rode wijn of vet, of bij contact met kruiden, dient u dit direct te verwijderen met water en groene zeep. Vermijd hard boenen.

    Als je zelf wil monteren is dit zeker mogelijk, houdt er wel rekening mee dat de gaten niet voorgeboord zijn en dat je een schroefboormachine nodig hebt door de montage. Schroeven zijn wel meegeleverd.

    +