Eikenhouten visgraat salontafel met u tafelpoot
Alle visgraat tafels die wij leveren zijn geproduceerd van Europees eiken.
De onderstellen die wij leveren zijn standaard voorzien van een coating in het wit en zwart en transparante coating, waardoor de staalkleur behouden blijft.. Deze visgraat salontafel is leverbaar in de volgende maten:
- 100×70
- 120×80
- 130×70
Wij kenmerken ons door een optische bladdikte van 5cm, waardoor het zijaanzicht 5cm is. Wij leveren meerdere soorten bladafwerkingen die bij ontvangst in direct gebruik genomen kunnen worden. Onbehandeld is ook een optie, echter kunnen deze niet meteen in gebruik genomen worden.
- Gratis bezorging
- De goedkoopste van NL
- Showroom in Zoetermeer
- Beste prijs kwaliteit verhouding
SALONTAFEL EIKEN HOUT VISGRAAT – U ONDERSTEL
Dit robuuste model is een industriële salontafel die is voorzien van stalen u poten. De u poten worden gemaakt uit kokers van 80x80mm. Het tafelblad is vervaardigd uit eiken wat samen met de tafelonderstellen zorgt voor een stoer karakter.
Hoogte van de industriële eiken tafel: 42 cm
WAAROM EEN EIKEN TAFEL VAN MISTER TAFEL?
Kwaliteit is onze prioriteit zodat dit eiken tafelblad voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen:
- Onze eiken tafelbladen zijn gemaakt uit het mooiste Europese eikenhout.
- Betere prijs gaat u niet vinden.
- Doordat er nog geen behandeling op het tafelblad zit, bent u vrij in de keuze.
Stalen industriële U poten
De industriële tafelpoten worden alleen door mensen met kunde geproduceerd.
Dit omdat wij voor de beste kwaliteitseisen gaan, zodat onze klanten ten alle tijden tevreden zijn met onze producten.
Eiken tafelblad
Ons tafelblad is gemaakt van A-kwaliteit eiken wat ervoor zorgt dat u de mooiste eiken salontafel in uw woning heeft. Om zeker te zijn van de beste kwaliteit worden ze zorgvuldig gedroogd voordat ze vervaardigd worden. Onze eiken bladen worden hierna glad afgewerkt om te voorkomen dat er zaken als vuil, scheuren en knoesten achter blijven.
Bezorgen
Bezorgkosten binnen Nederland zijn inclusief
Standaard zijn onze bladen onbehandeld zodat u zelf kan kiezen of u de natuurlijke kleur wil behouden.
Echter moeten onbehandelde bladen nog wel een behandeling krijgen voordat ze in gebruik genomen kunnen worden.
Gerelateerde producten
-
Ovale eiken eettafel met matrix tafelpoot
€894,00 – €1.280,00 -
Eikenhouten boomstam eettafel met X tafelpoot 8x8cm kokerprofiel
€669,00 – €1.142,00 -
Eikenhouten eettafel met X tafelpoot 8X8cm kokerprofiel
€644,00 – €1.002,00 -
Eikenhouten boomstam eettafel met U tafelpoot 10x10cm kokerprofiel
€689,00 – €1.022,00